Без АКБ

влевовправо
Обприскувач акумуляторний Sinleader Lithium YL-8038-12 12 л без АКБ Акумуляторний обприскувач для дерев подовжена штанга
- В наявності
- Код: YL-8038-12
2 300 ₴
+380 (93) 092-80-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Sinleader Lithium YL-8038-12 12 л без АКБ Акумуляторний обприскувач для дерев Подовжена штанга
Акумуляторний обприскувач Sinleader Lithium YL-8038-12 Без АКБ– це надійний та потужний інструмент для обприскування рослин, дерев та інших насаджень. Він оснащений літієвим акумулятором, що забезпечує тривалу роботу, та має всі необхідні функції для ефективного обприскування.
Особливості:
- Міцний корпус: Виготовлений з пластику, стійкого до агресивних середовищ.
- Телескопічна вудка: Вудка з нержавіючої сталі з подовжуввачем довжиною до 140 см для зручного обприскування.
- Діафрагмовий електронасос: Забезпечує стабільний тиск та ефективне розпилення.
- Регулятор потужності та вольтметр: Дозволяють контролювати роботу насоса та рівень заряду акумулятора.
- Універсальність: Підходить для розпилення води, гербіцидів, пестицидів та засобів для чищення.
- Висока продуктивність: Продуктивність 4,5 л/хв.
- Зручний контроль рівня рідини: Корпус оснащений шкалою літражу та прозорою вставкою.
Характеристики:
- Максимальний тиск рідини: 0,62 МПа
- Довжина шлангу: 1,3 м
- Довжина вудки: до 140 см
- Об'єм бака: 12 літрів
Комплектація:
- Обприскувач у зборі – 1 шт.
- Насос – 1 шт.
- Вудка телескопічна з нержавіючої сталі - 1 шт.
- Подовжувач-1 шт.
- Ручка пластикова – 1 шт.
- Комплект насадок – 5 шт.
- Фільтр знімний – 1 шт.
- Комплект ременів – 1 шт.
- Посібник з експлуатації – 1 шт.
- Гарантійний талон – 1 шт.
- Упаковка – 1 шт.
Обприскувач Sinleader Lithium YL-8038-13M з міксером – ваш надійний помічник для догляду за вашим садом!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 4.5 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 140 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Загальна вага | 2 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 18 В |
- Ціна: 2 300 ₴






