
влевовправо
Обприскувач акумуляторний Vitals Professional Sm 312omb kit 12 л 4ам Акумуляторний обприскувач для дерев
- В наявності
- Код: 12000-SP
3 334 ₴
+380 (93) 092-80-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Vitals Professional Sm 312omb kit 12 л 4ам Акумуляторний обприскувач для дерев
Акумуляторний обприскувач Vitals Professional Sm 312omb kit 12 л 4ам – це надійний та потужний інструмент для обприскування рослин, дерев та інших насаджень. Підходить під акумулятор макіта типу.
Особливості:
- Міцний корпус: Виготовлений з пластику, стійкого до агресивних середовищ.
- Телескопічна вудка: Вудка з нержавіючої сталі для зручного обприскування.
- Діафрагмовий електронасос: Забезпечує стабільний тиск та ефективне розпилення.
- Регулятор потужності та вольтметр: Дозволяють контролювати роботу насоса та рівень заряду акумулятора.
- Універсальність: Підходить для розпилення води, гербіцидів, пестицидів та засобів для чищення.
- Висока продуктивність: Продуктивність 4,5 л/хв.
Характеристики:
- Акумуляторна батарея Макіта типу: 18 В,
- Максимальний тиск рідини: 0,45 МПа
- Довжина шлангу: 1,3 м
- Довжина вудки: до 120см
- Об'єм бака: 12 літрів
Комплектація:
- Обприскувач у зборі – 1 шт.
- Насос – 1 шт.
- Акумуляторна батарея 4ам
- Зарядна станція-1шт
- Вудка телескопічна з нержавіючої сталі - 1 шт.
- Ручка пластикова – 1 шт.
- Комплект насадок – 1 шт.
- Фільтр знімний – 1 шт.
- Комплект ременів – 1 шт.
- Посібник з експлуатації – 1 шт.
- Гарантійний талон – 1 шт.
- Упаковка – 1 шт.
Обприскувач Vitals Professional Sm 312omb kit 12 л 4ам – ваш надійний помічник для догляду за вашим садом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.5 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Загальна вага | 4 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 18 В |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
- Ціна: 3 334 ₴







